Jauja Villa
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Tetőtéri medence | Gyerekbarát Kiságyak |
| Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Legfeljebb 3 vendég befogadására alkalmas, a Jauja Villa San Javier privát parkolót kínál.
A Bodega San Javier hozzávetőlegesen 25 perc sétára, a Plaza de San Javier pedig nagyjából 3 km-re helyezkedik el a szálláshelytől. A közeli látnivalók közé tartozik a Sierras Pampeanas is, amely csak 9 percnyi sétára található.
A San Javier városi nyaraló magába foglal egy fürdőszobát bidével, külön WC-vel és zuhanyzóval. A fürdőszobákban törölközők is biztosítják a kényelmet.
A Jauja Villa biztosít egy teljesen felszerelt konyhát, valamint kültéri étkezőhellyel várja a vendégeket. A saját ételek elkészítéséhez hűtő és sütő is biztosított.
- Helyi látnivalók
- Sierras Pampeanas1 km
- Bodega San Javier2,2 km
- Iglesia San Javier3,2 km
- Capilla de Yacanto4,8 km
- Plaza de San Javier3,2 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Háziállat engedélyezett
- Tűzoltó készülékek
Étkezés és italfogyasztás
- Kültéri étkezősarok
Tevékenységek és relaxáció
- Tetőtéri medence
- Kert
- Medence kilátással
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Belső udvar
- Terasz
- Étkezőasztal
- LCD TV
- Kiságyak
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Mekkora a Jauja Villa befogadóképessége?
A Jauja Villa akár 3 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Jauja Villa kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Jauja Villa hűtővel és sütővel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál.